Yükleniyor..

Vaporesso Swag Nasıl Kullanılır? Vaporesso Swag Kullanım Kılavuzu?

Açma / Kapatma Nasıl Kullanılır:

 

Vaporesso Swag açmak için ateş düğmesine 2 saniye içinde art arda 5 kez basın. Aynı şekilde 5 basıştan sonra cihaz kapanacaktır. Vaping: Ateş düğmesini basılı tutun ve ağızlıktan nefes alın. Ateş düğmesini bırakın ve nefes verin. Ekran Görüntüsü: OLED açıldıktan sonra voltaj direnci, pil seviyesi, sıcaklık, çıkış watt vb. Görüntüler. İstediğiniz zaman ateş düğmesine basın, ekran ana menü ile aydınlanacaktır. Otomatik atomizer tanıma: Mod, bağlantı algılanır algılanmaz bobinin direncini okuyacaktır. Ayrıca bobin tipini tanıyacaktır, bir kanthal bobini kullanıldığında mod otomatik olarak TC'den watt moduna geçecektir .

 


Ayar düğmeleri kilitleme/kilit açma:

 

Vaporesso Swag açıldığında mod düğmesi ve “+” düğmesine aynı anda iki saniye basılı tutun, ardından yukarı ve aşağı düğmeleri kilitlenecek ve ekranda “SİSTEM KİLİTLİ” mesajı görüntülenecektir. Aynı şekilde yukarı ve mod butonlarına basılarak kilidi açılabilir ve ekranda “SİSTEM KİLİT AÇILDI” mesajı görüntülenir. Ekran modunu değiştir: İki saniye boyunca yukarı ve aşağı düğmelerine aynı anda basmaya devam edin, ekran 180 derece dönecektir. Vaping modlarını değiştirin: VW(H/N/S) /VT(Ni200, SS, Ti)/TCR / BYPASS / CCW / CCT modları arasında geçiş yapmak için mod düğmesine üç saniye uzun basın. Doluyor:

 

 

Hızlı Şarj Sistemi ve dengeleyici şarj sistemi ile birliktedir. Pili şarj etmek için USB kablosunu takmanız, OLED'in mevcut pil seviyesini (%0, %20, %50, %80 ve %100) ve pilin tamamen şarj olmasını sağlamak için Kalan Şarj Süresini görüntülemeniz yeterlidir. Kalan Şarj Süresi her 10 dakikada bir gösterilecektir. Ve şarj olurken ekran yanık kalacaktır. Bellenim güncelleme ve özelleştirme: Doğrudan web sitemizden indirilebilen basit bir yazılım aracılığıyla güncellenebilir ve özelleştirilebilir. Yazılım, Windows sistemlerinde çalışacak şekilde yapılacak ve İngilizce olarak sunulacak. Ayrıca acil sorular için bir “yardım” bölümleri de içerecektir. Yazılımımızın nasıl kullanılacağına ilişkin talimatlar web sitemizde ve Facebook sayfamızda bulunacaktır.

Hava Akışının Ayarlanması:

Üst hava akış sistemi, üst kapağın payreks cama olan bağlantısını gevşetmeyecek şekilde hafif döndürme hareketleriyle ayarlanabilir.

 

E-Likit Doldurma:

 

Bu kolay üstten doldurma tankı, taban güvenli bir şekilde kapatıldığında yalnızca kapağı vidalamanızı ve hazneyi doldurmanızı isteyecektir. Dökülmeyi
önlemek için bu işlem yerindeyken cam parçayı güvenli bir şekilde yerleştirdiğinizden emin olun. 

 

 

Atomizeri Değiştirme:

 

Gerektiğinde yeni bir atomizer çıkarmak ve takmak için tabanı sökün. EUC'yi tabandan dışarı çekin ve yenisini takın. Tabanı vidalayın. Bobinin iyice doldurulduğundan emin olmak için değiştirdikten sonra bekleyin. Madde 10 ila 12 sadece Swag Starter Kit için geçerlidir.

 

Modun Ayarlanması


1) Akıllı VW modu:

Gelişmiş bir Değişken Watt modu olarak, 3 VW seviyesi vardır: H, Yüksek anlamına gelir; N Normal anlamına gelir; S, Yumuşak anlamına gelir. Varsayılan ayar Normal'dir. VW(H/N/S), modunuzun atomizeriniz için yeterli ortalama gücü, direnç okumasına göre otomatik olarak ustaca seçme yeteneğini garanti edecektir.

 

2) CCW modunda:

 

VW modundayken, CCW'yi seçmek için mod düğmesine arka arkaya üç kez basın. Artı ve eksi düğmelerini kullanarak watt hattında herhangi bir değişikliği onaylamak ve uygulamak için mod düğmesini seçin ve basılı tutun (Ramp up süresi ve sonuç performansı); mod düğmesine hızlı bir şekilde basarak bir sonraki çubuğa geçin. Tüm değişiklikler son kez basılı tutulduğunda mod düğmesine basarak kaydedip çıkabilirsiniz.

 

3) TC-Ni / TC-Ti / TC-SS / TCR (M1, M2) Modunda:

 


TC-Ni/TC-Ti/TC-SS moduna ayarlandığında, cihaz Nikel 200, Titanyum ve 316 Paslanmaz Çelik bobinleri ayrı ayrı destekleyebilir. OMNI Board 2.0, ılıman kontrol modunda başlangıç ​​watt değerini değiştirmenize olanak tanır. Varsayılan watt değeri 65W'dir. Ayrıca verilen aralıkta bobinin değerini de ayarlayabilirsiniz. TCR (Sıcaklık Katsayısı Direnç) modunda, cihaz farklı TCR değer aralıklarında farklı sıcaklık kontrol bobinlerini destekleyebilir ve TCR'yi uygun aralıkta farklı değerlere ayarlayabilirsiniz.

a)TCR Modu Ayarı (M1, M2):


TC-Ni / TC-Ti / TC-SS modunda ayarlandığında ve cihaz açıldığında, üzerine tıklayarak TCR (M1, M2) set menüsüne gireceksiniz. mod alt 3 kez:
1. M1, M2 arasından seçim yapmak için mod düğmesine basın;
2. Kullandığınız bobinin malzemesine göre TCR değerini artırmak veya azaltmak için yukarı veya aşağı tuşuna basın;

Aşağıda, referansınız için farklı bobinler için farklı TCR değer aralıkları verilmiştir:

Resim

Not: 1. Sayfadaki TCR değeri, gerçek TCR'nin 10 katıdır.
2.Toplam TCR değeri aralığımız 1-1000'dir.

 

b)Sıcaklığı ayarlayın:

 

TC-Ni/TC-Ti/TC-SS/TCR(M1,M2) modunda, sıcaklık yukarı veya aşağı düğmesine, artırmak için yukarı düğmesine basarak 100-315℃ veya 200-600℉ arasında ayarlanabilir. ve azaltmak için aşağı düğmesine basın. Yukarı veya aşağı düğmesine her basıldığında sıcaklık ayarı 5℃ veya 10℉ artar veya azalır. Yukarı veya aşağı düğmesine uzun basın, sıcaklık ayarını hızla artırabilir veya azaltabilir.

Kilitleme / Kilit açma direnci:TC-Ni / TC-Ti / TC-SS / TCR (M1, M2) Modunda, "-" ve mod düğmesine aynı anda 2 saniye süreyle basın, direnç seviyesini kilitler / kilidini açar, ekranda "" görünür. Yeni bir atomizer takmak kilitli direnci değiştirmeyecektir. Otomatik atomizer tanıma: Daha iyi sıcaklık kontrol etkisi elde etmek için mod, kullanıcıya yeni atomizerin takılı olup olmadığını soracaktır. Ekranda " ESKİ YÜK: -, YENİ YÜK: + " görünecektir. Yeni bir atomizer takılıysa, " + " tuşlarına basın, mod yeni direnci okuyacaktır; değilse, " - " tuşlarına basın, mod kilitli dirençte okuyacaktır.

4) CCT modunda:

Herhangi bir TC modundayken, CCT'yi seçmek için mod düğmesine arka arkaya üç kez basın. Herhangi bir değişikliği onaylamak ve uygulamak için mod düğmesini seçin ve basılı tutun.
artı ve eksi düğmelerini kullanarak sıcaklık çizgisi (Rampalama süresi ve buna bağlı performans); mod düğmesine hızlı bir şekilde basarak bir sonraki çubuğa geçin. Tüm değişiklikler son kez basılı tutulduğunda mod düğmesine basarak kaydedip çıkabilirsiniz.

 

5) Bypass modunda:

 

Bypass modunda direkt çıkış voltajı sistemi uygulanır. Pil seviyesi ne kadar yüksek olursa, çıkış voltajı o kadar yüksek olur. Bu moda ayarlandığında cihaz, direnci 0,05-5ohm aralığında olan bir bobini destekleyebilir. 6) Akıllı AÇIK/KAPALI: Gelişmiş bir Değişken Watt modu olarak, Akıllı VW ana kılavuzdan açılıp kapatılabilir ve VW(H/N/S) etkilemez. Akıllı AÇIK / KAPALI girin ve onaylamak için Evet veya HAYIR'a basın. 7) Ekran Zaman Aşımı:


Zaman aşımı ayarı 3 saniyeden 60 dakikaya kadar ayarlanabilir. Ekran Zaman Aşımını girin ve zamanı istediğiniz gibi yukarı veya aşağı ayarlayın.

8) Varsayılan: Varsayılan'a girip EVET'e basarak varsayılan ayara sıfırlayabilirsiniz.

Vaporesso Swag satın almak içinhttps://www.elektroniksigaravip4.com/urun/vaporesso-swag-kit-elektronik-sigara.html  ziyaret edebilirsiniz.

Ek Resimler

Bu içerik 30.04.2021 tarihinde yayınlandı ve toplam 25 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler